Про це на своєму сайті написав голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Разом із тим, повного припинення вогню так і не настало. Тривають обстріли околиць м. Гірське, що біля автодороги Бахмутка, крім того, чути канонаду з боку окупованих бойовиками Кіровська та Первомайська, а до околиць Попасної доносяться відголоски активних бойових дій із боку Троїцького та Чорнухиного, що недалеко від Дебальцева.

Інформації про постраждалих серед мирного населення та зруйновану інфраструктуру поки немає, однак із Троїцьким та Чорнухиним відновити зв’язок поки так і не вдалося.

«Відносне бойове затишшя ремонтні бригади використовують для відновлення розбитих під час попередніх обстрілів систем життєзабезпечення. За вчорашній день і минулу ніч вдалося відремонтувати пошкоджений мінами магістральний газопровід високого тиску поблизу Новотошківки (Попаснянський район). Газопостачання відновили в більшості населених пунктів за винятком Попасної та Золотого. Тут газ буде подано сьогодні в другій половині дня», – повідомив голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Нагадаємо, у Попасній після півночі внаслідок обстрілу з «Градів» загинули двоє мирних мешканців.

Як писав «Вголос», рівно опівночі 15 лютого усі підрозділи Збройних Сил України, МВС і Нацгвардії України отримали наказ припинити вогонь.

Водночас Президент України Петро Порошенко заявив, що через ситуацію з Дебальцевим мирний процес під загрозою зриву