Зокрема, як повідомляє прес-центр СБ України, спецслужба вийшла на зловмисників під час розслідування кримінальних проваджень, відкритих за попередніми фактами спроб ввезення продукції для терористичних організацій т. зв. «ДНР/ЛНР».

Правоохоронці виявили два мікроавтобуси «Мерседес» неподалік лінії зіткнення, біля селища Миронівський Артемівського району Донецької області. Автомобілі було завантажено продуктами харчування, побутовою хімією і цигарками, вони направлялися на тимчасово окуповану терористами територію.

Мікроавтобуси супроводжував підприємець з Лутугинського району Луганської області. Співробітники спецслужби встановили, що він також причетний до організації одного з масштабних каналів постачання продукції терористам, раніше заблокованих правоохоронцями. Зокрема, йому належала частина з 150 вантажівок з товарами для бойовиків, затриманих на початку травня біля села Золотого на Луганщині.

Слідчі СБУ відкрили кримінальне провадження за ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії, встановлюють інших осіб, причетних до організації масштабного каналу постачання товарів терористам.