Як інформує прес-центр СБ України, співробітники Служби безпеки України встановили, що зловмисник випитував у знайомих-правоохоронців інформацію про місця дислокації, особовий склад та озброєння Збройних сил України.

Отримані відомості він передавав двом ватажкам незаконних збройних формувань «ЛНР», які використовували їх під час планування збройних нападів проти українських військових та вчинення диверсій у мирних регіонах.

Інформатор бойовиків здобував для них відомості про місцевих українських активістів, деталі проведення мобілізаційної компанії, а також відстежував та передавав до так званого «штабу ЛНР» інформацію про бойовиків, затриманих правоохоронними органами України.

Співробітники спецслужби задокументували зустрічі зловмисника з «поліцаями» так званої «ЛНР», де обговорювали злочинні плани захоплення адміністративних будівель та службового транспорту Державтоінспекції. Спільнику бойовиків обіцяли, що він очолить районну «автоінспекцію ЛНР».

Зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, яка за сприяння діяльності терористичної організації передбачає до 15 років ув’язнення. Його взято під варту.

Тривають слідчі дії.