Про це інформує прес-служба Луганської обласної організації ВО «Свобода».

Як розповіла його донька Тетяна, чоловіка відвезли до Кіровської середньої школи №4,  яку сепаратисти використовують як штаб.

Родина Ткаченка звернулася до правоохоронців із заявою про викрадення. Одним з учасників викрадення виявився місцевий «сепаратистськи налаштований» мешканець.

«Ми з матір’ю зверталися до представників штабу так званих ополченців з метою з’ясувати їхні вимоги, але зрозумілих та чітких відповідей так і не почули. Сепаратисти заявили, що батько перебуває у них, але віддавати його вони не збираються. Серед звинувачень, які йому закидають, – проукраїнські вислови, спротив сваволі бандитів-сепаратистів, а також його тверда антикорупційна позиція», – розповіла Тетяна Ткаченко.

«Петро Ткаченко – відомий у місті борець за права підприємців, а також людина, що постійно протистояла режимові Януковича та його посіпак. Зокрема, всім у Кіровську відома історія про замах на життя родини Ткаченків, який нещодавно мав місце, але через заангажованість влади не був розслідуваний об’єктивно та до кінця. За обґрунтованою підозрою Петра Ткаченка, той замах було здійснено на замовлення очільників міста і не без участи «правоохоронців», – додав очільник Луганської «Свободи» Артем Заіка.