На Луганщині оперативники Служби безпеки України виявили схрон з військовими засобами ураження, які могли використовуватися для вчинення терористичних актів.

Як повідомляє прес-центр СБУ, на території покинутого приватного домоволодіння у Новоайдарському районі знайдено великий арсенал зі зброєю.

"Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці вилучили зі схрону 16 мінометних мін ОФ-36 калібру 120 мм, що заборонені Мінськими угодами, 11 ручних протитанкових гранатометів РПГ-22, 3 ручних кумулятивних гранати РКГ-37, 66 гранат ВОГ-17 до автоматичного гранатомета, протипіхотну направлену міну МОН-50, 44 гранати Ф-1 та РГД-5, 12 ящиків з набоями різного калібру, заряди до мін, підривачі та саморобні вибухові пристрої", - йдеться в повідомленні.

За попередньою інформацією, схрон був облаштований учасниками незаконних збройних формувань для вчинення терористичних актів на підконтрольній українській владі території.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.