Про це інформує Луганська ОДА.

«Ворог у нас один – це так звана «ЛНР», її бойовики та агресори з боку Російської Федерації. Воювати необхідно тільки з ними, а мирному населенню, яке через бойові дії опинилося в дуже непростих умовах, військові мають усіляко допомагати», – сказав Москаль.

«На жаль, на Луганщині є факти, коли військовослужбовці (не тільки з «Айдару», а й з інших підрозділів) утратили зв'язок зі своїми військовим формуванням – були відраховані за скоєння якихось дисциплінарних проступків чи не підписали під час перереєстрації новий контракт. Незважаючи на це, вони продовжують носити нашивки військових підрозділів, незаконно зайняли житло в приватному секторі, мають зброю (очевидно, трофейну чи викрадену) і скоюють злочини. Цим вони порушують рівновагу нормального співіснування між військовими та мирним населенням», – додав він.

За словами Москаля, Міноборони має докласти дуже багато зусиль, щоб знешкодити таких псевдовійськових. «Слід посилити військові комендатури та службу правопорядку й не допускати ексцесів. Якщо, фігурально кажучи, десь завелася паршива вівця, її треба ізолювати, щоб не зіпсувати всю отару. Злочинам, що скоюють військові чи псевдовійськові, мають дати жорстку юридичну оцінку», – вважає він.