Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції голова правління підприємства Євгенія Чаус, інформує кореспондент «Вголосу».

За її словами, Бачинський разом з Устюковим, яких підприємство найняло адвокатами кілька років тому, увійшли в довіру до колективу і здійснили свій «чорний план».

«Ми розкрили перед цими людьми всі карти, адже довіряли їм. Натомість «друзі-вороги» здійснили рейдерське захоплення», – розповіла Євгенія Чаус.

Вона також додала, що адвокатів до підприємства скерував член наглядової ради Міністерства внутрішніх справ у Львові Тарас Гаталяк. Натомість голова правління не вірить у те, що він мав злі помисли щодо «Львівелектромашу». Євгенія Чаус упевнена, що його також було введено в оману.

У результаті «плідної співпраці» з Бачинським й Устюковим понад 60% акцій підприємства було переведено в офшори.

«Адвокати змусили нас підписати документи про переведення в офшори контрольного пакета акцій, адже говорили, що іншого виходу врятувати підприємство від загибелі немає», – пояснила Євгенія Чаус.

Вона також зазначила, що після підписання документів нові акціонери повідомили про проведення зборів, які стали останньою крапкою в рейдерському захопленні підприємства.

«На фальсифікованих акціонерних зборах, які нібито відбулися 26 грудня минулого року, було обрано нового голову правління підприємства. Ним стала Руфіна Пчелінська, яка до цього мала власний аудиторський бізнес і яку було позбавлено ліцензії за неетичну поведінку», – підкреслила Євгенія Чаус.

Окрім того, вона додала, що протоколи зборів і печатку підробили нові акціонери, адже печатки «Львівелектромашу» й досі перебувають у сейфі.

Новообраними членами правління підприємства стали колишній податківець Козак, у минулому член Партії регіонів Ярослав Чабан, викладачі Львівського національного університету ім. Івана Франка та інші.

Колектив «Львівелектромашу» налаштований радикально. Працівники підприємства кажуть, що захищатимуть власні інтереси до останнього.

«Ми вже скерували листи до Президента України, МВС, СБУ, прокуратури. Якщо буде в цьому потреба – вирушимо до Києва», – підсумувала Євгенія Чаус.