За створення заказника проголосувало 89 депутатів.

Як вказано у проекті рішення, з 18 га території майбутнього заказника займають  землі запасу Жидачівської міської ради та 2 га – перебувають у користуванні Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ландшафтний заказник місцевого значення «Базиївка» перебуватиме під охороною Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області та Львівського національного університету імені Івана Франка.

Крім того, депутати підтримали пропозицію щодо створення ботанічних пам’яток природи місцевого значення – вікових дерев.

Йдеться про 16 дерев, які ростуть на території Сокальського, Золочівського, Жидачівського, Жовківського, Перемишлянського, Самбірського, Сколівського та Турківського районі.

Відтепер на Львівщині буде Дуб перемоги над Грюнвальдом та  Ясен Невідомого Повстанця у с. Свірж  Перемишлянського району, Дуб Спасителя у с. Муроване Сокальського району, Тополя-патріарх у с. Репехів Жидачівського району, Дуб Виговського у с. Руда Жидачівського району, Дерева Маркіяна Шашкевича у  с. Підлисся Золочівського району.