Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода» з посиланням на бійця батальйону «Січ», міського голову Рави-Руської, «свободівця» Миколу Зінька, який 16 січня 2016 року спільно із жителями села Добросин, місцевою владою та рава-руськими волонтерами організовували для українських бійців гарячий обід.

Микола Зінько розповів, що на станції перебувають 600 наших захисників, які чекають відправки на Схід одну, дві, а то й три доби.

«Хлопці мають із собою тільки сухпайки. У такий мороз для них не змогли облаштувати навіть польової кухні. І ночує більшість бійців просто неба, оскільки вокзал на залізничній станції Добросин вміщає всього-на-всього 30 людей. Хлопці самостійно шукають дрова для розпалювання багаття. Так вони і зігрівалися ці два дні. Хочу зазначити, що це не зона бойових дій, тут можна було організувати для бійців належні умови. Не розумію, чи це недоопрацювання влади, чи просто халатність, але знаю одне – логістики в питанні відправлення наших бійців на Схід немає зовсім.

Люди й надалі займаються волонтерською діяльністю, щоб допомогти солдатам. До прикладу, волонтери міста Рава-Руська зібрали кошти та закупили бійцям м'яса, мешканці Добросина зварили картоплі, жінки ліплять та відносять хлопцям вареники. Якось солдатів ми гарячим нагодували, і це тішить», – повідомив очільник міста Рава-Руська.

Голова фракції ВО «Свобода» в Жовківській райраді Богдан Юрдига переконаний, що бійці змушені будуть терпіти такі нелюдські умови до того часу, поки представники владних структур не почнуть виконувати своїх функцій. «Це просто абсурдно, коли видатки на оборону зростають, а бійці досі залишаються без мінімального забезпечення», – повідомив «свободівець».