У 2020 році державними кадастровими реєстраторами територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області  зареєстровано в Державному земельному кадастрі 46397 земельних ділянок, з них 44852 (95% від їх загальної кількості) заяв надійшли за допомогою онлайн-сервісу Держгеокадастру (e.land.gov.ua).

Загалом, станом на 22 травня цього року, в Державному земельному кадастрі зареєстровано 1190617 земельних ділянок, що розташовані на території Львівської області,

Відзначимо, що від початку запровадження електронних сервісів Держгеокадастру, з 2018 року, 220421 земельну ділянку було зареєстровано за заявами, які надійшли в режимі онлайн.

«Кількість послуг, які надаються працівниками Держгеокадастру за допомогою електронних сервісів лише зростає. За весь період, на території Львівської області, зареєстровано вже більше 220 тисяч земельних ділянок за їх допомогою. Робота з внесення даних про земельні ділянки триває безперервно», – зазначив Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також триває процес внесення відомостей до державного земельного кадастру щодо меж адміністративно-територіальних одиниць. Із загальної кількості населених пунктів Львівської області, за заявами органів місцевого самоврядування, внесено відомості про межі 271 адміністративно-територіальної одиниці. Впродовж 2020 року внесено 25 таких відомостей в Національну кадастрову систему. Також внесено відомості про нормативну грошову оцінку 544 населених пунктів Львівщини (з них, у 2020 році – 122).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.