Як повідомили в службі у справах дітей Львівської ОДА, з цією метою  в притулку  заброньовано 30 ліжко-місць.

«Ми подбали про дітей переселенців з Криму, які можуть залишитись без нагляду батьків. Скажімо, в багатодітної мами захворіла одна дитина, вона перебуває на стаціонарному лікуванні тощо, й інші діти залишаються без нагляду. Саме для таких випадків ми передбачили місця у притулку. Тут є все необхідне, і ми в будь-який момент готові прийняти дітей, які тимчасово залишились без нагляду батьків. На щастя, таких випадків ще не було», – зазначив начальник служби у справах дітей Володимир Лис.

Окрім того, на первинному обліку в Бузькому та Дрогобицькому районах перебувають 3 дитини, які фактично проживають в Криму під опікою рідних бабусь.

«Коли почалось загострення конфлікту в Криму, ми одразу зв’язались із дітками, які перебувають у нас на первинному обліку. Оскільки їхні опікуни, рідні бабусі, запевнили, що ніякої загрози для дітей немає і їх влаштовують умови проживання в Криму, ми не бачимо потреби переселяти дітей у Львівську область. Проте служба у справах дітей постійно підтримує контакт з опікунами», – запевнив В. Лис.

Також для надання соціального супроводу багатодітним сім’ям та сім’ям, у складі яких є непрацездатні громадяни, залучено працівників територіальних центрів соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян. За такими сім’ями закріплені волонтери з числа студентської молоді та релігійних громад.

Умови перебування та вирішення проблемних питань сімей, які тимчасово переселились на територію області, перебувають на постійному контролі голови Львівської ОДА Ірини Сех.