На Львівщині до парламентських виборів 2006 року буде створений блок політичних партій, які внесли найбільшу лепту в перемогу Віктора Ющенка в області.
Про це заявив голова ЛОО УНП, народний депутат України Олекса Гудима.
„На Львівщині у мене немає жодних сумнівів, що буде створений блок на виборах до 2006 року з партій, які внесли найбільше лепту в перемогу Віктора Ющенка в області”, ― сказав він.
Базовими партіями цього блоку, за словами Олекси Гудими будуть УНП і НРУ. До блоку вже виявили бажання доєднатися УРП „Собор”, КУН і „Батьківщина”. „Доєднатися, а не приєднатися”,― наголосив він.
Олекса Гудима зазначив, що всі знають хто що являв собою в блоці „Сила народу” під час виборів. „Хто керував штабами, хто формував списки спостерігачів, хто формував спостерігачів в Луганську область, хто формував в Одеську область, завдяки якій партії, а я мушу сказати — Українській народній партії, три райони в Одеській області стали „помаранчевими”, тобто перемогли, ― додав він.
Олекса Гудима також зазначив, що буде запропоновано ввійти до блоку й іншим партіям, таким як ПРП, ХДС та інших, але не як базових.