Про це інформує прес-служба БФ Олега Канівця «Добре серце».

ніціатором встановлення святині став місцевий мешканець Ярослав Лисишин. Ідею всебічно підтримав сільський голова Михайло Яхван та громада Нежухова.

О. Олексій під час урочистостей зазначив: «Символічним та визначальним у нашій державній історії став крок одного з найперших її творців великого князя Київського Ярослава Володимировича. Адже він не лише столицю гідно «величчю як вінцем увінчав», але як свідчить митрополит Іларіон у своєму «Слові про Закон і Благодать», «людей і город святий все славний доручив скорій на поміч християнам Святій Богородиці», посвятивши її чудесному Благовіщенню надбрамну церкву на Золотих воротах».

Отці Маркіян та Ярослав наголосили на згуртованості громади, яка самовідданою і жертовною працею довела свою любов до рідного села.

Озвучуючи прізвища усіх, хто тим чи іншим долучився до встановлення фігури Богородиці та облаштування прилеглої території зазначили: «Практично днювали і ночували тут Іван Кій, Федір Зернюк, Андрій Мишляєв, Михайло Калужний, Олександр Ковальчук. Жодного разу не відмовив у допомозі уродженець Нежухова, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець. Сільський голова Михайло Яхван посприяв і в асфальтуванні дороги, яка веде від початку села до місця встановлення святині».