Про це повідомляє прес-служба Гу МВС у Львівській області.

За скоєння цього злочину затримали трьох місцевих мешканців. Один з них упродовж 10 років перебував у міждержавному розшуку за вчинення злочинів на території іншої держави.

Члени групи «промишляли» таким заробітком уже не вперше. Рівень підготовки устаткування, яким користувались злочинці, свідчив про серйозність їх намірів. Підтвердженням цьому стало те, що правоохоронці під час огляду місця вчинення злочину виявили автомобіль «Мерседес» (фургон) зі спеціально обладнаним резервуаром, наповненим дизпаливом, а також робочий одяг, рукавиці та інші знаряддя злочину.

Водночас на території цього кооперативу виявили закопаний у землю металевий резервуар об'ємом близько 20 т, який був частково наповнений дизпаливом. У нього було вмонтовано електронасос та підведені труби для відкачування рідини.

За попередньою інформацією від ДП «Прикарпатзахідтранс», загальна кількість викрадених нафтопродуктів становить понад 392 т. Державі завдано збитків на суму близько 4,3 млн. грн.

За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 292 (пошкодження об'єктів магістральних нафто-, газо- та нафтопродуктопроводів), ч.5 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.