Зокрема, це питання розглядалось на засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ  ЛОР, інформує прес-служба облради.

З такою пропозицією виступив голова громадської організації «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» Любомира Горбача.

У листі-зверненні Горбач зокрема зазначив, що програма заходів з відзначення трагічного 100-річчя від початку Першої світової війни передбачає створення офіційного реєстру (з нанесенням на карту в електронному варіанті) військових цвинтарів, братських могил, окремих військових поховань та меморіалів часів Першої Світової війни на території Львівської області.

Також відповідно до вказаної вище програми заплановано відновлення занедбаних та зруйнованих військових цвинтарів, братських могил, окремих військових поховань та меморіалів періоду Першої Світової війни.

Для розгляду і прийняття рішення щодо цього звернення, члени комісії вирішили скерувати його до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації.

Впродовж цієї робочої зустрічі голова та члени комісії розглянули 29 питань, які стосуються звернень представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів від Львівщини.