Про це повідомила прес-служба прокуратури Львова.

Усі вони отруїлись курми-гриль, які купили в одному з супермаркетів Львова. У якому саме супермаркеті купили цих курей, прокуратура не уточнює.

Потерпілих госпіталізували в інфекційні лікарні Львова та Самбора.

За фактом масового отруєння людей розпочато розслідування. 

Сьогодні прокуратурою Шевченківського району Львова до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про факт кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст. 325 КК України, - порушення встановлених санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

Досудове розслідування доручено Шевченківському райвідділу міліції.

Проводяться першочергові слідчі дії та з′ясовуються усі обставини події.

Разом з тим, дружина одного з постраждалих Людмила Томашевська розповідає, що товар був куплений у супермаркеті «Арсен» на Чорновола.

«У Львові п'ятеро людей отруїлися куркою із супермаркету.... Потрапив у цю «фартову» п'ятірку і мій чоловік. В четвер він і ті решта четверо їхали закордон. Перед дорогою зайшли у «прекрасний» супермаркет «Арсен» на Чорновола і купили курячі стегенця гриль. Ну пахнуть вони звабливо, тому і не втримались від «смакоти». І тут почалося... За годину після обіду (а всі 5 їли тільки стегенця) - у всіх діарея, тошнота і скаче температура. Українці народ витривалий, закидались активованим вугіллям і поїхали, бо ж дорога давно запланована», - пише вона.

«В ніч з п'ятниці на суботу (а це вже було не в Україні, а закордоном) мій чоловік мав температуру під 40 +всі вище перелічені симптоми. Ледве прийшов до тями....У всіх решта - теж температура, але не така висока. Повертаються на рідну землю сьогодні - усі з температурою (благо не під 40), і всіма решта ознак отруєння. Чоловік одразу піде в лікарню, здавати аналізи. Напевно, під капельницю. Але - радьте, що в цій ситуації можна зробити - чеку у нас звісно нема, що купували курку саме в «Арсені», довідка із закордонної лікарні - теж відсутня. Але отруїлися стовідсотково куркою з «Арсену»!, - наголосила вона.Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Самбірську ЦРЛ з діагнозом харчове отруєння госпіталізовано 4 особи, з них одна дитина.