Чиновники з Оперативного штабу боротьби з коронавірусом при Львівській облдержадміністрації не виконують обіцянок.

Про це повідомили у Громадській раді при Львівській ОДА.

"Пройшло 7️⃣ днів з моменту, коли заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник повідомив про потребу доїзду на роботу і додому їхніх медпрацівників, які надають необхідну допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус.
Пройшло 5️⃣ днів з моменту, коли голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш сконтактувався із заступником голови ЛОДА Тарасом Гренем, який пообіцяв надати транспорт для медперсоналу. Пройшло 2️⃣ дні, як Ми повідомили про бездіяльність чиновників ЛОДА у цій проблемі", - йдеться у повідомленні.

За цей період було не надано транспортних засобів для транспортування медиків на роботу і додому, не було також закуплено для цього палива.

"Тарас Грень не дотримується обіцянок? Він має важливіші справи, аніж допомога влади у довезенні людей, які ціною власного здоров’я стоять на передовій протидії COVID-19? Можливо заступник голови ЛОДА неефективно працює?

Нагадаємо, якщо чиновники забули, саме від роботи лікарів та медперсоналу зараз, в умовах карантину та надзвичайної ситуації, залежить майбутнє наше та наших дітей. Тому Ми вимагаємо в обласної та міської влади негайно організувати щоденний, безкоштовний, а головне адресний довіз медиків на роботу і назад. У цей складний період -  це Ваш прямий та першочерговий обов’язок. Відповідні звернення надсилаємо в Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України та Львівську обласну державну адміністрацію", - йдеться у повідомленні.