На Львівщині іде відкрита купівля посад у виконавчій владі, — відзначив сьогодні під час прес-конференції у Львові лідер політичного об`єднання „Галицький вибір” Юрій Шухевич.
„Претенденти дають гроші за ті місця біля Олійника. Дають гроші не тільки Олійникові, а й лідерам тих партій, які мають право на квоту. Ті, які претендують на квоти, також беруть гроші і висувають від свого імені на ці місця людей. Ті, які сподіваються, що будуть призначені, беруть гроші на віртуальних своїх заступників, начальників відділів. Йде жахливий розпродаж, дерибан. Майдан замінив дерибан посад”, — сказав Юрій Шухевич.
Юрій Шухевич відзначив, що розпродаж посад у виконавчій владі ведеться не тільки у Львові, а й у районах області.
На прохання журналістів назвати прізвища тих, хто дає хабарі, Юрій Шухевич зазначив, що йому відомі деякі прізвища, але називати він їх не буде.
Юрій Шухевич додав, що політичне об`єднання „Галицький вибір” не змириться з подібними призначеннями на посади. „Коли будуть такі призначення, ми з цим не змиримось, і люди не змиряться. Ми будемо говорити про тих новопризначених, хто він і що він”, — зазначив він.
Керівником області повинна стати людина національно свідома, — відзначив доктор історичних наук, професор, Ярослав Дашкевич.
„Ми не хочемо одних негідників міняти на інших. Справжні інтелігенти, професіонали до влади не пхаються”, — додав доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри зарубіжної преси ЛНУ ім. І. Франка Йосип Лось.
Сьогодні у Львові відбулася прес-конференція членів громадської ради. Громадська рада – нещодавно створена організація, яка має на меті за допомогою громадських методів впливу впливати на формування влади. До Ради увійшли 11 відомих у Львові людей: Юрій Шухевич, проф. Ярослав Дашкевич, проф. Йосип Лось, ректор ДЛІФК Мирослав Герцик та ін. Альтернативна назва – Рада старійшин.