Про це сьогодні, 1 червня, під час брифінгу розповів  львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко, передає кореспондент «Вголосу».

«Львівська область вкотре довела, що спроможна виконувати свої завдання, - зазначив він. -  Городоцький, Жовківський, Сокальський райони – це ті райони, які навіть з резервом виконали своє планове завдання понад 100%. Є позитив і  по місту Львову: Сихівський район виконав планове завдання на 121%».

Також військовий комісар додав: «На жаль, є в нас такі райони, які своє планове завдання провалили. Це Старосамбірський, Золочівський  райони».

За словами, Олександра Тіщенка, цієї привовної кампанії не обійшлося і без неприємних моментів. «Знов не допускали на подвір’я, виганяли собак на військових комісарів», - уточнив він. І додав, що матеріали щодо 24 осіб, які не з'явилися на відправку, передали у Нацполіцію. 

Зазначив і те, що відправили на Львівщині також цього року 5 осіб на альтернативну службу – для тих, хто має іншу віру і не може тримати зброю в руках. Вона триває 3 роки - призовники виконують відповідні роботи в ЖЕКах,  водоканалі тощо.