Про це повідомляє ЛОДА.

Так, чемпіони Паралімпійських Ігор Антон Дацко (фехтування на візках (категорія А), Андрій Демчук (фехтування на візках (категорія В), Віктор Дідух (настільний теніс) отримали по 170 тис грн. 

Призеру Паралімпійських ігор Роману Павлику вручено сертифікат на 280 тис грн: 150 тис грн за «срібло» у змаганнях з бігу на дистанції 400 метрів та 130 тис грн за «бронзу» у змаганнях зі стрибків у довжину. 

Відповідно їхні тренери отримали: Світлана Колеснікова (фехтування на візках) – 60 тис грн, Віктор Нікулін (фехтування на візках) – 20 тис грн, Олександр Дідух (настільний теніс) – 40 тис грн, Олександр Якубовський (легка атлетика) – 50 тис грн.

Крім того, сертифікатом на грошову премію у розмірі 130 тис грн нагородили бронзового призера Ігор XXXI Олімпіади (веслування на байдарках і каное) Тараса Міщука, а також його тренера Романа Бундза – сертифікатом на 20 тис грн.

Слід зазначити, що преміювання здійснено на виконання рішень Львівської обласної ради від 25 жовтня та 13 вересня відповідно, якими передбачено відзначити успіхи спортсменів Львівщини та виділити: за «золото» – спортсменам по 170 тис грн, тренерам по 40 тис грн; за «срібло» – спортсменам  по 150 тис грн, тренерам по 30 тис грн; за «бронзу» – спортсменам  по 130 тис грн, тренерам по 20 тис грн.