Станом на сьогодні у Львівській області нараховується 486 членів „Народного Союзу Наша Україна”.
Про це голова оргкомітету по проведенню Львівської обласної установчої конференції НС „Наша Україна” Петро Олійник повідомив сьогодні під час прес-конференції.
„Станом на сьогодні на Львівщині нараховується 486 чоловік, з них 350 – були на установчому з’їзді”, — сказав Петро Олійник.
За словами Петра Олійника, до Центральної ради партії увійшли 4 львів’янина: Петро Олійник, Валерій Калинюк, Богдан Буца та Ростислав Данькевич.
Петро Олійник зазначив, що оргкомітет планує провести 28 установчих конференцій по Львівській області: 20 – в районах та 8 – в містах обласного значення, у тому числі й у Львові. „м. Моршин буде входити до Стрийської районної організації”, — додав Петро Олійник.
Петро Олійник також озвучив основні вимоги до бажаючих вступити у партію НС „НУ”. Перш за все, вони не повинні бути членами будь-якої іншої політичної партії, тобто люди, які написали заяву на вступ до провладної партії, але не вийшли з іншої партії, будуть виключені з НС„НУ”.
До Народного Союзу також зможуть вступити „люди, які не заплямували себе під час помаранчевої революції, під час виборчої кампанії”, — зазначив Петро Олійник.
Він наголосив на тому, що НСНУ співпрацюватиме з усіма політичними силами блоку „Сила народу”, але буде користуватись особливим авторитетом. НСНУ – праобраз серйозної політичної сили, яка буде користуватись авторитетом, як на сході, так і на півдні і півночі України. Щоб ми не говорили, такі відомі політичні сили, як НРУ, УНП, КУН, ВО „Свобода” як мінімум позиціонуються мешканцями центру України як чисто галицькі партії, і це є проблема”, — сказав Петро Олійник.
„Ми налаштовані на перемогу як на парламентських, так і на місцевих виборах”, — додав він.
Як повідомляв "Вголос", 9 квітня у Львові відбудеться установча конференція Львівської обласної організації „Народного Союзу Наша Україна”.