Про це сьогодні під час відеомосту «Режим підвищеної готовності: перші результати на Львівщині та Херсонщині» повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко, інформує кореспондент «Вголосу».

За його словами, всього на теренах Львівської області є 966 захисних споруд, з яких 338 не підготовлено для використання.

«Під час перевірок ми виявили, що 338 захисних споруд не приведено до ладу. Тож нині триває робота з їх відновлення», – сказав Олексій Титаренко.

Чиновник також зазначив, що днями у Львові було проведено перевірку системи оповіщення на предмет надзвичайної ситуації.

«Є певні негативні моменти. Серед них – недостатність сирен і гучномовців у місті, але ми працюємо над цим. Бо інакше не можна. Вся країна живе в умовах підвищеної готовності, і люди мають знати, як діяти під час авіаційної чи іншої тривоги», – підкреслив директор департаменту.

Окрім того, Олексій Титаренко акцентував увагу на тому, що у всіх об’єктах соціального значення і масового скупчення людей – школах, лікарнях, підприємствах – проходять тренування з укриття населення.

«Кожен громадянин має знати, що сирену вмикають не просто так, а задля привернення уваги. Через це важливо відразу вмикнути телевізор або налаштувати радіоприймач і прослухати інформаційне повідомлення», – пояснив чиновник.

Нагадаємо, 27 січня у Львівській області було запроваджено режим посиленої готовності. Його головна мета полягає в координації дій місцевих органів державної влади та самоврядування, спрямованих на забезпечення захисту населення.