Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС у Львівській області.

Як повідомив правоохоронцям власник помешкання, 23-річний житель смт. Верхнє Синьовидне, на час його відсутності невідома особа викрала золоті вироби, жіночий одяг, засоби особистої гігієни, документи на будинок та паспорти громадян України – всього на 10 тис.грн.

Як розповів заступник начальника Сколівського райвідділу міліції Ігор Малькович, перед скоєнням крадіжки дівчина сиділа у компанії товаришів, розпиваючи алкогольні напої. Добряче випивши та повертаючись додому, вона вирішила піти на «подвиг». Знаючи, що у будинку її сусідів вже кілька днів нікого не має (власники поїхали гостювати у сусіднє село), дівчина через вікно проникла всередину будівлі.

Злодійка спершу заперечувала працівникам міліції факт крадіжки. Однак, коли у її будинку знайшли речі, які належать сусідам, дівчина повідомила, що нічого не пам’ятає, оскільки того вечора була нетверезою.

Зараз проти неї порушено кримінальну справу за ознаками частини 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Її затримали у порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу України.