Олег Тягнибок окреслив перед громадами загальнополітичну ситуацію в країні, а згодом відповідаючи на запитання мешканців щодо самовисуванців та благодійників, зокрема зазначив:

«Партія регіонів сьогодні чітко розуміє, що на західній та центральній Україні за них ніхто не голосуватиме, тому разом зі своїми непрохідними представниками вони висувають так званих «незалежних» кандидатів, самовисуванців, які і вишивані сорочки одягають, і вже хрестяться, до церкви ходять, священиків у Єрусалим возять, а людей – на прощі. Нещодавно Юрій Михальчишин на телебаченні дуже добре підкреслив, що найбільшим благодійником в історії був Святий Миколай, бо він робив це так, щоб про це ніхто не знав. І благодійність так і робиться, бо якщо її чинити за голоси, то згодом її будуть «відробляти». Ба більше, людина, яка є зараз бізнесменом, прийшовши в парламент, матиме першу зустріч з прокурором, з головою податкової адміністрації, де йому популярно пояснять, що буде з його бізнесом, коли він не голосуватиме так, як цього хоче Янукович. Зараз вибори є чорно-білими, і якщо ми хочемо Української України, то повинні голосувати за кандидатів від опозиції. Тут це є Михальчишин, все решта – це на руку Партії регіонів», – зазначив Олег Тягнибок.

Юрій Михальчишин представив мешканцям свою передвиборчу програму та розповів про свої першочергові кроки в парламенті щодо захисту інтересів мешканців Пустомитівського району. Зокрема він наголосив, що якнайшвидше потрібно забезпечити каналізування та освітлення населених пунктів району та, передусім, залучити інвестиції, щоб забезпечити людей роботою.

«На територію району потрібно залучити іноземні інвестиції для переробних підприємств харчової промисловості. Люди вирощують і городину, і багато продуктів сільського господарства, а жодного нормального підприємства, яке б узялося їх переробляти, немає. Тому ми перш за все маємо залучити іноземних інвесторів, щоб побудувати тут невеликі, але дієві підприємства харчової промисловості. Чому цього не було зроблено досі? Я мав можливість спілкуватися з підприємцями, які наголошують, що жоден інвестор не зможе тут працювати, бо крадуть забагато і вимагають «відкати». Цим людям потрібен порядок, нормальна влада і вони готові інвестувати, їм потрібні цивілізовані правила», – наголосив Юрій Михальчишин.