19 квітня о 23.30 годині інспектори ДАІ у Львові на проспекті Свободи, 12 за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Джиллі», яким керував 34-річний житель Перемишлянського району. Водій почав утікати. Наздогнати його вдалося на перехресті проспекту Чорновола – вулиці Липинського. З’ясувалося, що водій був у нетверезому стані.

Під час оформлення адміністративного протоколу і слідування на медосвідчення, водій поводився агресивно. «Почав чинити фізичний опір, шарпав працівників ДАІ за формений одяг, порвавши світлоповертаючий жилет, погрожував їм фізичною розправою та звільненням з органів внутрішніх справ. Водія та автомобіль було доставлено у Галицький райвідділ міліції», – йдеться в інформації. 

20 квітня у селі Стоки Перемишлянського району інспектори ДАІ за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «ВАЗ-2102», яким керував 37-річний житель району. 

Інспектори ДАІ з’ясували, що водій керує автомобілем, будучи напідпитку. «Крім того, на прохання пред’явити документи, водій повідомив, що їх немає. Після цього водієві було запропоновано проїхати на медосвідчення, однак чоловік почав чинити злісну непокору, виражався нецензурною лайкою, шарпав за формений одяг, намагався втекти», – інформує прес-служба. 

У результаті цього інциденту водія та автомобіль доставили у Перемишлянський райвідділ міліції.