Про це повідомила прес-служба Патрульної поліції Львова.

«30 січня до патрульних орієнтовно о 19:00 звернувся водій автомобіля TOYOTA Land Cruiser і повідомив про те, що водій Skoda Fabia порушує правила дорожнього руху, створює аварійну ситуацію і ймовірно перебуває у стані алкогольного сп‘яніння. Патрульні наздогнали цей автомобіль у селі Добряни Стрийського району. Водій був в очевидному стані алкогольного сп‘яніння», - йдеться в повідомленні.

На прохання пред‘явити документи водій почав діставати 200 гривень і простягати їх поліцейському.

«Неодноразово водій був попереджений про кримінальну відповідальність, однак на нього це не вплинуло. Чоловік спробував пояснити чому споживав алкоголь і запропонував знову 200 гривень. Патрульні повідомили йому, що тепер його доставлять до Стрийського відділу поліції і скерують рапорт слідчим про притягнення до відповідальності за статтею 369 Давання хабара. Кримінального кодексу України», - повідомляють у поліції.

Коли водієві запропонували закрити автомобіль або викликати когось аби забрав транспортний засіб, бо в іншому випадку його евакуюють на арештмайданчик – він спробував поїхати з місця і намагався наїхати на патрульного. Чоловіка затримали і застосували спецзасіб кайданки. Тож, окрім керування автомобілем у стані алкогольного сп‘яніння і відсутності усіх необхідних документів, патрульні написали рапорт з клопотанням притягнути водія за спробу дати хабар.