Про це Вголосу повідомила пресс-служба КП ЛОР «Доля».

Зокрема, останки полеглих у «Бродівському котлі» в липні 44-го, були віднайдені пошуковцями комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» упродовж пошукових експедицій 2011-2012 років у селі Бужок та біля сіл Кругів і Колтів Золочівського району.

Як розповів директор КП ЛОР «Доля» Святослав Шеремета, в одного із полеглих, в розкопі пошуковці знайшли перстень із вирізьбленим тризубом.

«Такий факт налаштовує на роздуми про те, з чим у серці йшли у бій воїни дивізії «Галичина», – додав пан Святослав. – Перстень буде передано для експозиції Музею національно-визвольних змагань у Львові».

У декількох розкопах, на останках, пошуковці віднайшли жетони.

Однак, як зазначив Святослав Шеремета, ідентифікувати особистість воїна, поки-що неможливо, оскільки німецька сторона ще не надала відповіді на запити про Українську дивізію «Галичина».

Церемонія перепоховання розпочалася заупокійною панахидою, яку відслужили місцеві священики, в присутності представників Львівської обласної та Золочівської районної рад та громадських організацій області.

Під виконання гімну «Ще не вмерла Україна» та звуки сальви реконструкторів КП ЛОР «Доля» труни з останками захоронили на Військовому меморіальному цвинтарі, що біля села Червоне.

Організатори перепоховання – комунальне підприємство Львівської обласної ради «Доля».

Як відомо, влітку 2011 року на військовому кладовищіу селі Червоне Золочівського району  відбулося перепоховання останків загиблих вояків німецького «Вермахту», радянської «Червоної Армії», української дивізії «Галичина». 

Останній бій Бродівського котла відбувся 22 липня 1944 року між селами Червоне (Лядське) та Ясенівці.