Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

На цьому заході, зокрема, підбили підсумки з реалізації заходів проекту, який утілюють відповідно до програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств».

Участь у конференції взяли представники органів місцевого самоврядування (з міста Белза та гміни Белжець), а також представники туристичного бізнесу, громадських організацій обох партнерів.        

Зокрема, культурну спадщину міста Белза представила директор Державного історико-культурного заповідника в Белзі Оксана Калиш, гміну Белжець  Марек Марцола. Окрім того, рукоділля та мистецтво міста Белза відобразили в малюнку на тарілках (художник Наталія Карнаух), а також – у писанкарстві та бісероплетінні (Олександра Івануса).

Своєю чергою, гміна Белжець представила своє мистецтво, відображене в гончарстві (Мірослав Ліпський), бублікарстві (вироби з паперу) (Агнежка Козира). Фольклорну частину гміни представили аматорський гурт «Долінянки», а з українського боку виступив колектив «Княжий».