Про це повідомив 20 червня  голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час  робочої поїздки у Городоцький район, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Відновлення ФАПів залежить від того  наскільки активно та злагоджено  працюватимуть районна адміністрація і депутатський корпус. Фінансування є, плани затверджені, тому будемо працювати».

Голова облдержадміністрації зазначив, що сьогодні робиться  ставка на ресурсозберігаючі технології, тому  ФАПи мають бути забезпечені всіма необхідними умовами -  належним опаленням, наявністю теплої і холодної води і обладнанням, яке є в номенклатурі ФАПу.

Михайло Костюк   додав, що  в цьому році обласна влада поставила за мету реконструювати більше 200 ФАПів області: «Звичайно, на сьогоднішній день ми знайшли фінансування лише стартове – це приблизно 40 ФАПів та пунктів первинної медичної допомоги, але в Кабінеті Міністрів України на завершальному етапі перебувають документи щодо виділення спеціального фінансового траншу для решти ФАПів», - резюмував М.Костюк.