Як передає видання, у львівській СЕС запевняють, що спалаху в місті немає. Але анонімно лікарі розповіли, що не встигають на виклики.

«Багато львів'ян злягли з температурою під сорок, люди вмирають від ускладнень. Схоже, пішла друга хвиля грипу », - зізнався газеті «Сегодня» терапевт однієї з поліклінік. У Львові паніка - люди кинулися приймати препарати для профілактики грипу.

Те, що по Україні активно ходить «свинячий грип», підтвердив журналістам і головний санлікар України Сергій Риженко: «В даний час дійсно вірус А/H1N1 витісняє вірус групи B».

За даними Риженко, в цей сезон від ускладнень грипу померли 20 осіб, що в 50 разів менше, ніж в 2009-2010 рр.., Коли в Україні була епідемія «свинячого грипу». Жертв стало менше, на думку медиків, завдяки вакцинації та лікування таміфлю. У цьому році вакцини проти грипу вкололи втричі більше людей, ніж у минулому (600 тисяч українців).

У лютому Державна санітарно-епідеміологічна служба прогнозувала, що епідемії грипу в Україні в сезоні 2010-2011 років уже не буде.