Про це сьогодні в ході брифінгу заявив Львівський обласний військовий комісар, підполковник Олександр Тіщенко, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, кадрові ротації щодо пониження на посаді відбулися у Старосамбірському та Жидачивському районах, а також у місті Турка. Окрім цього, у м. Городок військового комісара перевели на менший обсяг робіт.

«Причини пониження – люди не справляються з поставленими завданнями. На даний момент кадрова політика вирішує дуже багато, тому було прийнято рішення поставити на місця людей, які працюватимуть. Бо специфіка роботи у місті та районі сильно відрізняється. Наприклад, військовий комісар у місті не показує результату, а в районі починає працювати і реалізовувати себе, бо в районі 25 голів селищних рад, які підпорядковуються комісару по певних питаннях, по мобілізації, призову, а у місті, у міській раді Садового немає ким командувати», – пояснив Олександр Тіщенко.

Окрім цього, він зазначив, що нових військових комісарів було призначено у Жидачивському, Жовківському, Кам’янка-Бузькому районах. До виконання обов’язків допущено військового комісара у Червонограді. Окрім цього, за словами підполковника, є ще близько 8-ми комісарів, які ідуть на ротацію.

Нагадаємо, на Львівщині план весняного призову на строкову військову службу виконаний на 100%. Впродовж двох місяців до війська відправили майже одну тисячу молодих людей віком від 20-ти до 27-ми років.