Зокрема, цей номер газети позначений як додаток під № 32 (352) від 27 серпня 2012 року. При цьому на розповсюдженому фальсифікованому примірнику немає жодних вихідних даних видавця, друкарні, тиражу тощо. Фальсифікований примірник оформлений ідентично до тих номерів, які зазвичай випускаються, тобто у читачів складається враження, що фальсифікований примірник газети «Наша Батьківщина» є справжнім. До того ж очевидно, що цей номер виготовлений для розповсюдження і в інших районах Львівської області.

За словами В.Семена, у зазначеному номері газети міститься матеріал, який ніколи не готувався до друку редакцією.

«Так в цьому номері, зокрема, міститься неперевірений матеріал, який викликає сумніви в його достовірності та спрямований на формування негативного відношення до кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 125 (центр – м. Старий Самбір) Тягнибока А.Я. В той же час в номері містяться матеріали про іншого кандидата в народні депутати України по цьому ж виборчому округу Пукшина І.Г.», – каже він.

На думку Семена, вихід сфальсифікованого номеру газети «Наша Батьківщина» пов’язаний із проведенням виборчої кампанії, є застосуванням брудних, протизаконних передвиборних технологій та спрямований на те, щоб сформувати у виборців шляхом обману хибну думку про діяльність кандидата Тягнибока А.Я., а також думку про те, що цей матеріал поширюється нашою газетою начебто «на замовлення» іншого кандидата Пукшина І.Г.

«Метою цієї публікації, я вважаю, є посварити двох основних кандидатів, із залученням нашої газети. Поширення сфальсифікованого номеру газети «Наша Батьківщина» завдає значних збитків видавцю, а також цей факт формує негативний імідж газети серед читачів. Зазначені обставини свідчать про вчинення невстановленими особами ряду злочинів, з приводу чого я звертатимусь до прокуратури. Закликаю читачів нашої газети зважати на вихідні дані газети, і якщо виявлений факт відсутності вихідних даних, прохання не вірити цим сфальшованим примірникам і інформувати про ці факти правоохоронні органи», – відзначає головред «Нашої Батьківщини».