Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Телефон «гарячої лінії» (032) 2-999-285, за яким кожен виборець може отримати інформацію щодо виборчого законодавства, з’ясувати адреси місць розташування окружних та дільничних виборчих комісій, адреси приміщень для голосування, а також повідомити про виявлені порушення під час ходу виборчої кампанії.

«Гаряча лінія» працюватиме щоденно з 10:00 до 17:00 до дня виборів.

Окрім того, на офіційному веб-сайті Львівської обласної державної адміністрації за адресою http://loda.gov.ua/oda/vybory/pozacherhovi-vybory-narodnyh-deputativ-ukrajiny-2014-roku функціонує підрозділ «Позачергові вибори народних депутатів України 2014 року».

У ньому кожен може ознайомитися із Законом України «Про вибори народних депутатів України», Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року та іншими актуальними питаннями.

Додамо, що для перевірки достовірності відомостей про себе виборці можуть звернутися до відділів ведення Державного реєстру виборців у районних державних адміністраціях, міськвиконкомах міст обласного значення і районних адміністраціях Львівської міської ради.