З 1 червня в Львівській ОДА розпочнуться постійні прямі телефонні лінії керівників та начальників структурних підрозділів з населенням області, - повідомила "Прес-Тайм" прес-служба Львівської ОДА. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Петра Олійника No366, яке він підписав 26 травня.

Петро Олійник також зобов'язав заступників голови облдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів ОДА брати участь у роботі телефонної лінії за затвердженим графіком, а керівника апарату ОДА забезпечити належні умови для проведення телефонної лінії.

Перша пряма телефонна лінія пройде 1 червня. У ній візьме участь заступник голови Львівської ОДА Ярослав Пітко разом з керівниками підпорядкованими йому управлінь (управління охорони здоров'я ОДА, управління праці та соціального захисту ОДА, управління фізичної культури та спорту ОДА, управління сім'ї та молоді ОДА, управління пенсійного фонду та ін.) Для запитань пропонується соціальна тема. Усі тематичні постійні прямі телефонні лінії облдержадміністрації проходитимуть в кімнаті 140 Львівської ОДА за телефоном цільового використання 299-92-86 у робочі дні з 14.00 до 16.00. Організацію телефонної лінії забезпечуватимуть організаційний відділ, відділ роботи із зверненнями громадян та відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськості апарату облдержадміністрації. Запис звернень під час телефонної лінії здійснюватимуть консультанти галузевих заступників голови облдержадміністрації та керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації.

Заступник голови Львівської ОДА, узагальнивши інформацію, самостійно прийматиме рішення або подасть для розгляду голові ОДА пропозиції з проектами відповідних доручень чи розпоряджень. Начальник відділу роботи із зверненнями громадян щомісячно узагальнюватиме отриману інформацію про роботу телефонної лінії та разом із місячним звітом подаватиме керівникові апарату облдержадміністрації. Контроль за виконанням розпоряджень або доручень голови облдержадміністрації, прийнятих за підсумками телефонної лінії, здійснюватиме відділ контролю апарату облдержадміністрації.

 
Петро Олійник доручив головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення забезпечити організацію аналогічних телефонних ліній. Контроль за виконанням розпорядження покладено на керівника апарату облдержадміністрації Володимира В'язівського.

26 травня голова Львівської ОДАї підписав розпорядження No366 "Про організацію тематичної постійної прямої телефонної лінії облдержадміністрації"
Розпорядження підготовлене враховуючи службову записку керівника апарату облдержадміністрації від 18 травня 2005 року та з метою реалізації положень Програми Кабінету Міністрів України "Назустріч людям".