Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, керівник обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Йосиф Ситник.

За словами свободівця, під час засідання розглянули питання щодо погашення заборгованості у фінансуванні мікропроектів-переможців конкурсу у 2013 році та ключових змін в обласній програмі на 2015 рік.

Йосиф Ситник зазначив, що максимальна сума субвенцій, яка має бути спрямована на фінансування мікропроекту з обласного бюджету на 2015 рік збільшена до 75 тис.грн. Окрім того, невід’ємною складовою в залучених конкурсантом коштах має становити внесок територіальної громади в сумі 5% від вартості проекту. Також, відповідно до умов проведення конкурсу, загальна вартість мікропроекту не може перевищувати 250 тис.грн.

Як повідомив перший заступник голови ЛОДА, під час засідання затвердили ключові пріоритети конкурсного співфінансування – це освітні проекти та розбудова народних домів. Водночас, за його словами,  на основі мікропроектів, місцеві громади зможуть увіковічнити пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та тих, хто загинув під час російсько-української війни через будівництво пам’ятників, встановлення меморіальних знаків, створення музейних панорам чи комплексів, зміни назв вулиць тощо.

Йосиф Ситник також додав, що відповідно до плану-графіка проведення конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2015 рік, конкурсанти можуть подавати заявки із 1 жовтня до 14 листопада цього року.

Переможців оголосять, за його словами, після затвердження Львівського обласного бюджету на 2015 рік.