Про це повідомляє прес-центр обласної прокуратури, передає 112 Україна

"Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення службовими особами одного із лісогосподарських підприємств Львівщини кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки)", – йдеться у повідомленні.

Зокрема встановлено, що посадовці у період 2015-2016 років, всупереч вимогам чинного законодавства, безпідставно нараховували собі премії, загальна сума яких склала понад 5 млн грн.

Наразі у провадженні тривають першочергові слідчі дії.

Проведення досудового розслідування здійснює слідче управління прокуратури області.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак за неповних півроку заробила понад півмільйона гривень. До цього Корчак під час звіту у Верховній Раді повідомила, що в серпні, жовтні та листопаді 2016 року виписувала собі премію в розмірі 200 тис. грн. Подібна інформація викликала бурхливу критику як з боку нардепів, так і української громадськості. Наприклад, міністр соціальної політики Андрій Рева назвав такий вчинок з боку Корчак корупцією.