Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, встановлено, що нині слідчі Старосамбірського РВ ГУ МВСУ у Львівській області проводять досудове розслідування у 5 кримінальних провадженнях цієї категорії.

Прокуратура Львівської області з’ясувала, що розслідування в них проводять неефективно та неповно, а процесуальне керівництво з боку прокуратури району здійснюють на неналежному рівні. Крім того, у 4 кримінальних провадженнях за фактами незаконних вирубок лісу, в яких досудове розслідування здійснювали слідчі вказаного райвідділу міліції, ухвалено рішення про їхнє закриття за відсутністю складу злочину.

Натомість прокуратура Львівської області встановила, що ці рішення ухвалено незаконно, без проведення всіх необхідних слідчих та розшукових дій. Отож такі рішення скасовано та розпочато досудове розслідування. Процесуальні керівники надали слідчим органів внутрішніх справ конкретні вказівки, які підлягають виконанню.

З огляду на викладене, прокурор Львівської області ухвалив рішення про притягнення до відповідальності прокурора Старосамбірського району за неналежне виконання посадових обов’язків. Водночас перед керівництвом ГУ МВСУ у Львівській області поставлено питання про вжиття заходів для притягнення до відповідальності працівників Старосамбірського районного відділу міліції.

Надалі досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях перебуватиме на контролі прокуратури Львівської області.