Виборча кампанія до місцевих органів влади завершується. На жаль, в останні дні вона набрала дуже брудних обрисів. Так, на виборах до Дрогобицької ОТГ опоненти застосовують нечесні методи боротьби і чорний піар до кандидата на посаду міського голови від «Європейської Солідарності» Михайла Задорожного та усієї команди «ЄС».

Про це повідомили у партії "ЄС".

"Пошкоджені рекламні банери, розповсюдження неправдивої інформації у соціальних мережах, введення в оману виборців, перешкоджання міською владою у проведенні зустрічей з колективами закладів освіти – це далеко не повний перелік порушень виборчого законодавства щодо представників «ЄС». Вершиною цинізму стали дії штабу чинного міського голови Дрогобича, представники якого уночі 21- 22 жовтня розповсюджували у населених пунктах Дрогобиччини тисячі примірників газет без належних вихідних даних із відверто брехливою інформацією щодо висуванця «ЄС» Михайла Задорожного, який є одним із фаворитів виборчих перегонів.

Штаб «Європейської солідарності» у ніч на 23 жовтня виявив групу молодих осіб, які на автомобілі розвозили селами ці газети. Затримані «на гарячому» хлопці зізналися, що за грошову винагороду розповсюджують матеріали, які отримали у штабі кандидата Тараса Кучми, котрий є чинним міським головою Дрогобича. Усе це зафіксовано на відео, написана відповідна заява до поліції.

Обласний штаб «Європейської Солідарності» Львівщини засуджує такі ганебні дії опонентів. Закликаємо виборців не піддаватися на провокації і підтримати на виборах висуванців «Європейської Солідарності» – політичної сили, яка твердо стоїть на проукраїнських позиціях. Слава Україні!", - йдеться у повідомленні.