Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника ГУМВС у Львівській області, начальник кримінальної міліції, полковник міліції Руслан Домніцак, передає кореспондент «Вголосу».

За словами Руслана Домніцака, кількість не розкритих квартирних крадіжок цьогоріч вища, аніж у цей самий період минулого року. Причиною зростання злочинності у Львові та області, на думку Руслана Домніцака, є збільшення кількості іногородніх злочинців, та не своєчасний  початок роботи оперативно-технічних підрозділів, що призвів до затримки розкриття злочинів.

«Через події в лютому, у ніч гніву, було знищено низку технічного обладнання, що зупинило роботу оперативно-технічного підрозділу на 3-4 місяці. Це і призвело до того, що велика кількість крадіжок ще не розкрита», – говорить Руслан Домніцак. 

Щоправда, третину злочинів правоохоронцям таки вдалося розкрити. Зокрема, у м. Стебнику працівники управління карного розшуку затримали групу квартирних злодіїв, які скоювали крадіжки на території Львівської області. На даний час доведено причетність зловмисників до 25 фактів крадіжок. Сума завданих крадіями збитків оцінується у понад пів мільйона гривень. Як повідомив, Руслан Домніцак, група злочинців складалася з чотирьох осіб, усі вони раніше притягувались до відповідальності важкі та особливо важкі злочини – крадіжки, грабежі та розбої.

«Двох фігурантів справи було затримано одразу після скоєння квартирної крадіжки.  Їм обрана міра запобіжного заходу утримання під вартою. Проводиться досудове розслідування, у кримінальному провадженні, яке порушене за ознаками злочину передбаченою ч.3, ст. 185 Кримінального кодексу України. Щодо міри покарання то їм загрожує до 8 років позбавлення волі», – зауважив правоохоронець.

За словами Руслана Домніцака, серед причетних до квартирних крадіжок у Львівській області злочинців не було зафіксовано осіб з числа переселенців з Криму та Сходу України.