Як інформує прес-служба Львівської ОДА, о 10:00 під головуванням заступника голови Львівської ОДА Василя Бахмацького відбулося засідання комісій ТЕБ і НС за участі керівного складу цивільного захисту.

Відповідно до легенди, у зв’язку із зміщенням активного циклону з північного заходу, 29 жовтня 2013 року  на території області очікується значне погіршення погодних умов: опади у вигляді снігу, в горах – дуже сильні, посилення північно-західного вітру до 19-24 м/с, місцями – з поривами до 25 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, снігові замети, температура повітря вночі становитиме 8-10 С, вдень – 3-5 С  морозу, введення «Штормового попередження».

Внаслідок погіршення погодних умов на території області можливе  збереження холодної погоди впродовж наступних двох діб, утворення снігових заметів на автошляхах, залізничних коліях, тимчасове припинення руху автомобільного транспорту та поїздів тощо.

Під час засідання обговорено питання готовності всіх служб області до ліквідації можливої  надзвичайної  ситуації, а також опрацьовано питання практичної взаємодії між рятувальниками, військовими, комунальниками, ДАІ та окреслено майбутні подальші дії щодо усунення таких ситуацій.

Командно-штабні тренування тривають.