Координаційна група антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області з 19 по 21 червня проводитиме в Яворівському районі планові антитерористичні навчання.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

У масштабних тренуваннях, умови яких будуть максимально наближені до реальних, візьмуть участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, поліції, Держприкордонслужби, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На період проведення навчань на окремих територіях регіону можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборони руху автотранспорту і пішоходів, перевірки документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Служба безпеки України просить мешканців та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

"Просимо громадян у разі виявлення підозрілих осіб, предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером "гарячої лінії" УСБУ у Львівській області +38 032 261 61 43, email [email protected] або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102. Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується", - повідомили у СБУ.

Нагадаємо, Зеленський звільнив 7 посадовців СБУ через вибори та контрабанду.