Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

За словами начальника відділу Федора Алєйнікова, згідно із календарним планом, виборчий процес повинен розпочатися 5 вересня, а висування кандидатів у депутати стартує 21 вересня. Не пізніше ніж 1 жовтня територіальні виборчі комісії повинні ухвалити рішення про реєстрацію кандидата в депутати або про відмову в його реєстрації.

У Львівській області працюватиме 731 територіальна виборча комісія. Із цього числа – 632 сільські виборчі комісії, 34 селищні, 35 міських міст районного значення, 9 міських міст обласного значення та виборча комісія з виборів депутатів Львівської обласної ради.

Львівська область об’єднуватиме 110 виборчих округів для проведення виборів депутатів Львівської обласної ради. Територіальна виборча комісія не пізніше ніж 19 вересня повинна затвердити рішення про утворення на території кожного району, міста обласного значення територіальних виборчих округів, кількість виборців у яких має бути, за можливістю, максимально наближеною до середньої кількості виборців у територіальному виборчому окрузі відповідного багатомандатного округу.

Орієнтовну схему виборчих округів для проведення виборів депутатів Львівської обласної ради 25 жовтня 2015 року наведено на ілюстрації. Найбільше виборчих округів передбачено створити у Львові – орієнтовно 22 виборчі округи, у містах Моршині, Новому Роздолі і Трускавці – по 1 округу.

Нагадаємо, що для проведення виборів депутатів обласної ради у 2010-му році утворено по два виборчі округи в кожному районі та місті обласного значення. Зокрема, м. Львів із кількістю понад 600 тисяч виборців та м. Моршин із трьома тисячами виборців отримали по два депутати обласної ради.

Додамо також, що для проведення голосування виборців на Львівщині утворять більш як дві тисячі дільничних виборчих комісій. Із них – 921 з кількістю виборців до 500 осіб, 676 – від 500 до 1 500 осіб і 539 великих (з кількістю виборців від 1500 до 2500 осіб).

Ознайомитись з орієнтовним календарним планом можна ТУТ.

Як писав «Вголос», 14 липня Верховна Рада України ухвалила закон України про місцеві вибори, а 17 липня затвердила Постанову «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році». Місцеві вибори призначено на неділю, 25 жовтня 2015 року.