Попрощались із Романом Сеником у церкві Зіслання Святого Духа, а поховали на місцевому кладовищі, повідомив кореспондент Вголосу.

«Він помер за друзів своїх. У нього не було власних дітей, але він пішов на той світ за наших дітей, щоб ми були дійсно господарями на своїй землі», – повідомив отець церкви Зіслання Святого Духа. 

Після відправи в церкві та прощання з покійним багатолюдна процесія вирушила на цвинтар. На чолі  колони несли портрети Романа - на одному фото, офіційному, він в костюмі й краватці, а інше фото, мабуть останнє, зроблене на Майдані.

Героєві віддали шану урочистою сальвою з рушниць. Коли труну опускали в могилу, співали гімн України, а потім кількатисячна громада скандувала: «Герої не вмирають!».

Попрощатись із Романом Сеником, якого було тяжко поранено 22 січня в Києві на вул. Грушевського, прийшло близько 3 тис. людей. На похороні також були присутні депутати міської та обласної ради. Зокрема, голова Львівської обласної ради Петра Колодій, народні депутати: Олег Панькевич, Ірина Сех, Йосиф Ситник, Андрій Холявка, Ігор Барановський, Олеся Байко, Богдан Каспер.

«Це похорони героя. Мене переповнюють почуття скорботи та переживання, а також гордості, що є у нас такі люди і така українська нація. Ми мусимо робити все для того, щоб жертви були не марними, щоб в Україні ситуація була змінена», – повідомив  народний депутат України від ВО «Свобода» Олег Панькевич.

Матір загиблого, пані Міля, відзначила, що у її сина була така доля.

«Він мене здурив – казав, що на роботі, а сам поїхав у Київ. Він мене переконував: «Мамо, та що я буду тут робити. Якби ви побачили, як молоді полишали дітей і пішли воювати. А я що, я не маю дітей – їду». У Києві це була його робота, він почував там себе щасливим і любив це все», – додала пані Міля.

Як писав Вголос, 25 січня, близько 11 години у київській лікарні помер 45-річний Роман Сеник, якого було важно поранено 22 січня в Києві на Грушевського.

Фото Вголосу