Оксана Король розповіла, що фестиваль відбудеться у с. Розгірче Стрийського району. Захід триватиме 21-22 липня в рамках Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. 

Режисер розповіла, що цього року проведуть два відбіркових тури конкурсу-фестивалю: Перший заочний тур відбіркового конкурсу (на основі аудіо та відео-матеріалів) і Другий – безпосередньо в с. Розгірче на фестивальній території. Учасники, які найбільше сподобаються глядацькій аудиторії, отримають  «Приз глядацьких симпатій».

Учасники змагатимуться у трьох номінаціях: сучасна естрадна українська музика, традиційна українська музика в академічному форматі, пісенний та інструментальний український автентичний фольклор: пісенний та інструментальний український автентичний фольклор, усна українська народна творчість. 

Переможці цих конкурсів візьмуть участь в боротьбі за Гран-Прі та Перше місце у заключному конкурсі. Власник Гран-Прі фестивалю отримає винагороду в розмірі 10 тисяч гривень. 

Журі конкурсу очолить народна артистка України Ніна Матвієнко. Крім того, за словами Оксани Король, для гостей фестивалю виступатимуть Ірина Федишин та Назар Савко.

Фестиваль буде поділений на окремі території, до прикладу, територія для матерів, де досвідчені мами зможуть поділитися знаннями з молодими матерями, послухати разом українські пісні, колискові. Буде також територія, де молоді люди зможуть заручитися, та територія фінансової освіченості, де незалежні експерти надаватимуть безкоштовні консультації. 

Організатори етнофестивалю запланували ще проведення майстер-класів народних умільців та майстрів ужиткових ремесел, творче наметове містечко, ярмарок, вечірні гуляння.