Як зазначив у коментарі Вголосу депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин, усі політичні сили безперечно висунуть своїх кандидатів на участь у довиборах до Львівської облради.

Водночас, за словами Олександра Ганущина, наразі «всі ухиляються від відповіді на питання, хто фінансуватиме ці вибори, хоча закон чітко каже, що фінансування проміжних виборів покладається на місцевий бюджет».

Також Олександр Ганущин висловив думку, що Львівська ОДА може проявити ініціативу у вирішенні цього питання і в січні наступного року може вийти розпорядження голови Львівської ОДА про виділення 7 млн. грн. на проведення довиборів.

«Мова йде виключно про політичну ініціативу. Питання має бути вирішеним, бо якщо ми цього не зробимо, то відразу закладаємо кілька поганих речей, і річ перша, що в такий самий спосіб можуть відмінити вибори у будь-яку раду, а винною буде держава», - наголосив Олександр Ганущин.

Як писав Вголос, довибори до Львівської облради призначили на 27 січня.

За словами Олександра Ганущина, через брак коштів, довибори до Львівської обласної ради, швидше за все, перенесуть на кінець березня 2013 року.