ГО “Підкова” з 19 вересня розпочинає проведення патріотичних екскурсій. Ексклюзивний цикл “Країна Героїв” присвячений українському визвольному рухові в ХХ столітті: Легіонові Українських Січових Стрільців, Українській Галицькій Армії, Організації Українських Націоналістів та Українській Повстанській Армії. Цільовою аудиторією цих екскурсій є молодь, гості з Великої України та всі, хто цікавиться історією української визвольної боротьби.

В межах екскурсійного циклу “Країна Героїв” розроблено шість одноденних автобусних турів: “Стежками Степана Бандери”, “Три провідники”, “Золота Поляна”, “Там на горі, на Маківці”, “Підпільний парламент”, “На полях двох битв”. В неділю 19 вересня зі Львова стартує перший екскурсійний тур — “Стежками Степана Бандери”. В рамках туру — відвідання місць пов’язаних із легендарним Провідником ОУН в Стрию, Волі Задеревацькій, Калуші та Старому Угринові.

За словами співавтора циклу “Країна Героїв”, екскурсовода Андрія Шевціва: “Мандруючи нашим краєм, в багатьох місцях ми можемо побачити пам’ятні хрести та музеї, які вшановують пам’ять борців за Україну. Вони нагадують нам, що за те, щоб ми могли жити в самостійній державі, сотні тисяч наших предків віддали своє життя. Це є ті сторінки нашої минувшини, які неможливо переписати і які варто пізнати кожному”.