Громадські організації Львівщини створюють Об’єднання громадських організацій „Сила народу”.
Про це „Контекст-медіа” поінформував член ВО „Батьківщина”, екс-заступник голови громадської приймальні народного депутата Юлії Тимошенко Михайло Зінько.
За його словами, серед громадських організацій, які висловили згоду увійти до ОГО „Сила народу”: незалежні профспілки освітян та залізничників, спілка офіцерів, ГО „Пора”, Студентське братство та інші.
У резолюції новоствореного Об’єднання від 27 березня зазначається: „Перемога у помаранчевій революції вимагає структурних змін у громадсько-політичному житті країни. Велика маса громадських організацій через розпорошеність і відсутність координації не може досягти своєї статної мети. Шлях до розбудови громадянського суспільства лежить через об’єднання зусиль створених і тих, що будуть створюватись, громадських організацій”.
„Фактично на цій стадії історичного розвитку виникла потреба в появі третьої сили – об’єднаної сили народу, що не підпорядкована в тій чи іншій формі ні політичним, ні державним структурам”, ― сказано у резолюції.
ОГО „Сила народу” пропонує об’єднатися навколо національної ідеї „Без свободи немає нації, без нації немає держави”.
У резолюції також зазначається, що об’єднання „Сила народу” не буде перебувати під патронатом жодної іншої політичної сили.
„Ми не будемо сліпо та покірно підтримувати ті чи інші дії влади, як і не будемо в опозиції до влади”, - наголошується в документі.