Цей центр є одним із найсучасніших та найбільших тренувальних комплексів такого типу у Східній Європі, повідомляє кореспондент Вголосу.

У ньому проводитимуть командно-штабні комп’ютерні навчання, впроваджуватимуть у підготовку підрозділів сучасні інформаційні технології, а у підготовку підрозділів ЗСУ – системи конструктивного, віртуального, інструментального моделювання.

«Реформування ЗСУ неможливе без сучасної інфраструктури та навчально-матеріальної бази, – зазначив Степан Полторак. – Центр імітаційного моделювання є одним із найкращих у плані методики навчання та технічного оснащення. З початку агресії ми починали з персональної підготовки кожного військовослужбовця. Згодом, у 2016-17 рр, приступили до підготовки підрозділів та штабів і органів управління.  Тепер у командирів різних ланок в органах військового управління буде можливість повністю моделювати різні ситуації, перевіряти дії кожного військового та коригувати рівень його підготовки. Тут моделюватимуть ситуації в зоні АТО і на навчальних полях центру відбуватиметься практична підготовка. Це перший такий центр, створений в Україні завдяки допомозі американських колег».

На будівництво та облаштування цього Центру використали 22 млн дол США.

 

«Вголос»