У Турківському районі Львівської області рідний син закатував тата на очах у сусідки.

Про це пишуть "Надзвичайні новини".

Постійно бив старенького

Онука загиблого розповіла, що її дядько Михайло часто знущався із рідного батька. Він бив літнього чоловіка, через це той часто викликав швидку. Згодом потерпілий не витримав та звернувся у поліцію. Тоді його син осатанів.

Читайте нас на Google News

Бив, відливав водою і знову катував

Сусідка родини розповіла, що вона стала свідком кривавої розправи. За її словами, Михайло спочатку бив батька на подвір'ї. Потім він його відливав водою. Коли той втратив свідомість, то затягнув літнього чоловіка у хлів та добив його там. Дідусь стогнав від болю та просив припинити. Коли літній чоловік помер, Михайло пішов розказувати у селі про те, що батько помер, бо випадково впав.

Рідні не витримали

Мати вирішила прикрити сина та підтвердила його версію. Проте родичі їм не повірили та викликали поліцію. Внучка покійного, котра мешкає у Львові, зазначила, що на тілі дідуся не було живого місця. Експертиза за її словами встановила, що у покійного були розірвані внутрішні органи, переламані ребра та порізана голова.

Чіплявся до племінниць

Про покійного у селі згадують тільки по-доброму. Раніше він був музикантом та грав на весіллях, ходив у церкву. А от про його сина кажуть, що він зловживав алкоголем та поводився агресивно. Онучка покійного додає, що її дядько відверто сексуально домагався навіть своїх племінниць. Наразі вбивцю уже затримали.