Про це повідомили в ГУ МВС України у Львівській області.

Мешканці Дрогобицького району повідомили правоохоронцям, що шахраї представлялися працівниками міліції і за певну винагороду обіцяли допомогти близьким родичам у скрутних життєвих ситуаціях.

Так, 22 березня, у Дрогобицький міський відділ міліції звернувся 50-річний мешканець. За словами чоловіка, до нього зателефонував невідомий і представився  працівником міліції.

Шахрай сказав чоловікові, що його син скоїв ДТП та знаходиться у міліції. За словами шахрая, щоб вирішити це питання необхідні кошти. Потерпілий назвав йому свою адресу і до нього під’їхав невідомий, якому чоловік передав 5000 гривень і 200 доларів США. Як з’ясували правоохоронці згодом, син потерпілого знаходився вдома і в міліцію не потрапляв.

Інше повідомлення подібного змісту надійшло від 50-річної місцевої мешканки, котра повідомила, що до її матері зателефонував невідомий, котрий представився працівником міліції. Шахрай повідомив, що її онук нібито на автомобілі наїхав на пішохода, але щоб залагодити це питання потрібно заплатити 5 тисяч доларів США. Згодом, до потерпілої приїхав невідомий чоловік, котрому жінка передали 1800 доларів США. Натомість онук учасником ДТП не був.

Також жінка повідомила правоохоронцям, що до неї зателефонував чоловік, який назвався її сином. За словами жінки, голос шахрая був дуже подібний до голосу сина. Шахрай сказав жінці, що її син нібито штовхнув чоловіка і той отримав травму голови. За словами шахрая, для залагодження даної ситуації, з метою не притягнення сина до відповідальності, необхідно 5000 доларів США. Жінка передала чоловікові, котрий приїхав до неї нібито від сина, 2800 гривень. Щодо її сина, на час інциденту він був відсутнім за місцем свого проживання.

За цими трьома фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 КК України - шахрайство. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.